Radca Kraków kancelaria rady prawnego w Krakowie

Zasady współpracy

Porady prawne Kraków

PoradY prawne (Kraków i okolice)

Kancelaria zasady współpracy uzależnia od potrzeb Klienta.

Konsultacje i porady prawne świadczone są na rzecz wszystkich Klientów w dogodnym miejscu, w biurze Kancelarii lub innym miejscu ustalonym z Klientem.

Naszym Klientom oferujemy przejrzyste zasady w zakresie wynagrodzenia za nasze usługi, dostosowane do potrzeb Klientów oraz rodzaju zlecenia.

Kancelaria świadczy usługi prawne według każdej, odpowiadającej Klientowi formy, choć standardowo dzieje się to zwykle w jednej z czterech postaci:

  1. stała, aktywna obsługa prawna Klienta, w ramach której Kancelaria zajmuje się całokształtem dotyczących Klienta zagadnień prawnych,
  2. zapewniona obsługa prawna Klienta, w ramach której Kancelaria pozostaje w stałej gotowości do zajęcia się każdą sprawą Klienta, działając jednak tylko na Jego wyraźne zlecenie,
  3. zajęcie się określoną sprawą Klienta, mające doprowadzić do osiągnięcia satysfakcjonującego Klienta wyniku,
  4. prowadzenie dla Klienta procesu cywilnego, postępowania administracyjnego lub  jakiegokolwiek innego postępowania o sformalizowanym charakterze.

Szczegóły odnośnie form współpracy omawiane są na pierwszym spotkaniu z Klientem.

W razie potrzeby zapewniamy udział specjalistów z dziedzin związanych z przedmiotem sprawy m.in.: tłumacza przysięgłego, doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, rzeczoznawcy majątkowego, notariusza.

Zapraszamy do współpracy!

adres: ul. Starowiślna 66/2, 31-035 Kraków
telefon: 796 906 306
Realizacja: Internet Arts